Ruime en instapklare eengezinswoning met opbouw inclusief 2e badkamer, luxe afwerking en zonnige tuin op het zuiden.
Ben je op zoek naar een ruime en volledig gemoderniseerde eengezinswoning met volop leefruimte, meerdere slaapkamers, een volwaardige tweede verdieping met een luxe 2e badkamer én een zonnige tuin op het zuiden? Dan is dit een woning die je gezien móet hebben.
De woning is de afgelopen jaren op vrijwel alle fronten vernieuwd en uitgebouwd. Denk aan een complete renovatie van de begane grond (2023), een luxe nieuwe badkamer (2026) én een ruime zolderopbouw (2020). Hierdoor is een comfortabel en modern gezinshuis ontstaan met verrassend veel ruimte en mogelijkheden.
Indeling begane grond (volledig vernieuwd in 2023):
Via de entree kom je in de hal, die in 2023 opnieuw is ingericht doordat de voormalige berging bij de woning is betrokken. Hier vind je het moderne toilet en de garderobe.
De woonkamer is ruim, licht en strak afgewerkt met een nieuwe vloer, designradiatoren en openslaande deuren naar de tuin.
De open keuken is een echte blikvanger en voorzien van hoogwaardige inbouwapparatuur, waaronder een Quooker, Siemens combi oven/magnetron, Bora inductiekookplaat, ruime vaatwasser, een nieuwe koel-vriescombinatie en als blikvanger de wijnklimaatkast.
Kortom: de volledige begane grond is modern, luxe en instapklaar.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot twee ruime slaapkamers aan de voor- en de achterzijde. De badkamer is in januari 2026 volledig vernieuwd en uitgevoerd in een luxe en moderne stijl. De ruimte beschikt over een inloopdouche, wastafelmeubel en een separaat toilet, wat zorgt voor extra comfort.
Tweede verdieping (opbouw uit 2020):
Dankzij de gerealiseerde opbouw is hier een volwaardige extra woonlaag ontstaan. De verdieping beschikt over een ruime master bedroom met inloopkast, een tweede badkamer uit 2020, twee extra slaapkamers aan de voorzijde (de 4e en 5e) en een praktische wasruimte.
Tuin:
De voor- en achtertuin zijn in 2015 volledig opnieuw aangelegd, inclusief nieuwe schuttingen. De achtertuin is gelegen op het zuiden en biedt volop zon. Via de openslaande deuren stap je zo naar buiten. Een zonnescherm (2017) zorgt voor schaduw op warme dagen. Achterin de tuin vind je een praktische schuur (ca. 3 x 2 meter) met een fraaie overkapping (ca. 3 x 3 meter), geplaatst in 2020.
Kenmerken:
- Volledig gemoderniseerd en instapklaar
- Door de opbouw extra veel ruimte en mogelijkheden
- Luxe keuken en badkamers
- Zonnige tuin op het zuiden met overkapping
Dit is zo’n woning waar je zonder klussen in kunt en direct kunt genieten van ruimte en comfort. Plan snel een bezichtiging en laat je verrassen.
Oplevering in overleg.
Huis kopen? Neem je eigen NVM-makelaar mee!".