Wonen in de gewilde wijk ‘Het Balkon’ betekent genieten van comfort, rust en een uitstekende ligging.
Deze royale 6-kamer tussenwoning biedt alles wat je zoekt: een lichte woonkamer met open keuken, 5 slaapkamers (6 slaapkamers mogelijk), en een diepe, zonnige achtertuin op het zuidoosten.
Het Balkon is een van de meest geliefde woonwijken van Maassluis, en dat is niet voor niets. De wijk ligt prachtig aan het water en ademt rust, ruimte en comfort. De straten zijn breed opgezet, het groen is volop aanwezig en de sfeer is vriendelijk en gemoedelijk.
Hier woon je in een jonge, moderne omgeving met alle voorzieningen binnen handbereik. Denk aan scholen, speeltuinen, wandel- en fietsroutes, sportvoorzieningen en gezellige plekjes om even te zitten of te genieten van het uitzicht. De wijk heeft een soort dorpse charme, maar wél met de voordelen van een stad in de buurt: goede bereikbaarheid, winkels en openbaar vervoer zijn nooit ver weg.
Of je nu houdt van natuur, rust, water, of gewoon op zoek bent naar een fijne plek om je gezin te laten opgroeien – Het Balkon biedt het allemaal. Het is een plek waar je niet alleen woont, maar écht leeft.
Indeling begane grond:
Entree met hal, meterkast, toiletruimte en trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal bereik je de ruime uitgebouwde woonkamer, die dankzij de grote schuifpui heerlijk licht is en direct toegang biedt tot de achtertuin. Aan de voorzijde bevindt zich de moderne keuken in U-opstelling, uitgerust met diverse inbouwapparatuur: een 5-pits gasfornuis, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven, Amerikaans koelkast met vriezer.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot de vertrekken en trapopgang naar de tweede verdieping. De royale hoofdslaapkamer aan de achterzijde beschikt over een grote vaste kast en kan desgewenst eenvoudig worden opgesplitst in twee kamers. Aan de voorzijde een tweede slaapkamer en de compleet betegelde badkamer, voorzien van een inloopdouche, tweede toilet en wastafelmeubel.
Tweede verdieping:
De tweede verdieping is praktisch én ruim ingedeeld. Aan de achterzijde bevinden zich twee slaapkamers, beide voorzien van een dakraam waardoor er veel daglicht binnenvalt. Aan de voorzijde ligt een derde slaapkamer. Daarnaast is er een riante wasruimte met aansluitingen voor de wasmachine en de opstelling van de cv-combiketel. Dankzij de extra ramen is ook deze ruimte verrassend licht en comfortabel in gebruik.
Tuin:
De diepe, zonnige achtertuin op het zuidoosten is een heerlijke plek om te ontspannen. Dankzij de royale afmetingen zijn meerdere zithoeken of loungeplekken mogelijk. Achterin de tuin vind je een houten berging met elektra. Ook zijn er meerdere elektrapunten en een buitenkraan aanwezig.
Bijzonderheden:
- Uitbouw aan de achterzijde.
- Grootste type in de straat.
- 6 Slaapkamers mogelijk.
- Woonoppervlakte ca. 151 m²
- Kunststof kozijnen met HR++ glas
Oplevering: In overleg.
"Huis kopen? Neem je eigen NVM-makelaar mee!".